VTEM skitter

Programi obrazovanja odraslih

VTEM skitter

Usavršavanja

VTEM skitter

Prekvalifikacije

VTEM skitter

Doškolovavanje

VTEM skitter

Stručno osoposobljavanje

VTEM skitter

Izvođenje i realizovanje kursne nastave iz informatike

VTEM skitter

Izvođenje i realizovanje kursne nastave stranih jezika

VTEM skitter

VTEM skitter

VTEM skitter

AKTUELNO

 REZULTATI ISPITA IZ NJEMAČKOG JEZIKA

Vorname

Name

Pr_Art

ZD_  Schr

Summe

Note

Damir

Ademović

B1

257

0

LHSM

Edin

Aličić

B1

229

0

LHSM

Mevludin

Avdić

B1

229

0

LHSM

Admir

Bajrić

B1

210

0

LSM

Tatjana

Bajrić

B1

215

0

LHSM

Zlatan

Begić

B1

141

0

M

Erna

Bijelić

B1

236

0

LHSM

Majda

Biscevic

B1

280

0

LHSM

Mirela

Civić

B1

176

0

LHM

Lejla

Dautović

B1

127

0

M

Merima

Dedić

B1

258

0

LHSM

Almasa

Durgutović

B1

254

0

LHSM

Almir

Durgutović

B1

249

0

LHSM

Indira

Durmić

B1

114

0

S

Semir

Garagić

B1

0

 

nicht bestanden

Fazila

Gurda

B1

92

0

nicht bestanden

Edin

Hasanhodžić

B1

250

0

LHSM

Almedina

Hasanović

B1

0

 

nicht bestanden

Anida

Hercegovac

B1

238

0

LHSM

Anela

Hodžić

B1

175

0

LSM

Damir

Hodžić

B1

188

0

LSM

Edin

Hodžić

B1

144

0

M

Ines

Hodžić

B1

158

0

SM

Adnan

Hrvić

B1

252

0

LHSM

Anida

Husanović

B1

177

0

S

Almir

Husić

B1

246

0

LHSM

Armina

Imamović

B1

200

0

HSM

Erna

Karapandžić

B1

161

0

SM

Fehim

Malčinović

B1

124

0

L

Almasa

Mašić

B1

219

0

LHSM

Samira

Mešić

B1

293

0

LHSM

Jusuf

Mocić

B1

152

0

nicht bestanden

Amina

Mujić

B1

275

0

LHSM

Halima

Mujić

B1

278

0

LHSM

Mihret

Novačinović

B1

67

0

L

Adnan

Nuhić

B1

138

0

LM

Edmir

Nurikić

B1

148

0

SM

Elma

Nurkić

B1

137

0

M

Borislava

Oejic

B1

206

0

LHSM

Haso

Omerovic

B1

158

0

SM

Velma

Omerović

B1

182

0

SM

Alma

Osmanović

B1

161

0

S

Mirza

Poljaković

B1

229

0

LHSM

Damir

Puzić

B1

113

0

nicht bestanden

Bahrudin

Ramić

B1

62

0

nicht bestanden

Alma

Saletović

B1

60

0

L

Hasan

Salkić

B1

87

0

S

Sadik

Snagić

B1

267

0

LHSM

Edina

Suljić

B1

60

0

H

Enes

Suljić

B1

219

0

LHSM

Emir

Sumbić

B1

148

0

S

Emina

Susa

B1

283

0

LHSM

Bojan

Tadić

B1

208

0

LSM

Haris

Tufekčić

B1

151

0

M

Ammar

Zejnilagić

B1

240

0

LHSM

Semir

Žulić

B1

257

0

LHSM

Armin

Avdić

B2

24

48

nicht bestanden

Emir

Bacić

B2

52,5

75,5

befriedigend

Emina

Becak

B2

12

12

nicht bestanden

Janja

Benava

B2

0

 

nicht bestanden

Alma

Berbić

B2

66

89,5

gut

Miljana

Bojić

B2

51

69,5

ausreichend

Sedina

Bradarić

B2

40

62,5

nicht bestanden

Ermin

Cibric

B2

48,5

65

ausreichend

Mirsad

Crnovrsanin

B2

61

85,5

gut

Vojislav

Djukanović

B2

64

85

gut

Nedziha

Fočić

B2

0

 

nicht bestanden

Bekir

Gegić

B2

53,5

78

befriedigend

Nikola

Gostavic

B2

60

83

gut

Sedina

Halilković

B2

57,5

80

gut

Aldin

Hrvatović

B2

25,5

44

nicht bestanden

Amar

Hrvatović

B2

32,5

53,5

nicht bestanden

Adnan

Huseinović

B2

59,5

84,5

gut

Adila

Husić

B2

48

71

befriedigend

Ervin

Husić

B2

62,5

87,5

gut

Dzemila

Junuzović

B2

20

32

nicht bestanden

Edin

Mazalović

B2

31,5

39,5

nicht bestanden

Alen

Mešanović

B2

53,5

77

befriedigend

Gordana

Mijatović

B2

51,5

69,5

ausreichend

Irma

Muminović

B2

38,5

56,5

nicht bestanden

Adisa

Muslić

B2

49

73

befriedigend

Mirel

Osmanović

B2

60,5

84,5

gut

Ljubica

Papara

B2

34,5

53,5

nicht bestanden

Damir

Tulić

B2

0

 

nicht bestanden

Snezana

Vareškić

B2

60,5

81,5

gut

Dragan

Blagojević

C1

34

53

nicht bestanden

Maida

Huseinović

C1

61,5

86,5

gut

Haris

Husič

C1

46,5

71,5

befriedigend

Alma

Lovic

C1

65,5

90,5

sehr gut

Armin

Suljić

C1

53,5

77,5

befriedigend

Rabija

Abaza

SD1

29,5

71

befriedigend

Aldina

Aljić

SD1

37

86

gut

Edina

Čorbić

SD1

24

61

ausreichend

Emela

Delić

SD1

38

86

gut

Adnana

Hodžić

SD1

35,5

82

gut

Emir

Husejnović

SD1

26

62

ausreichend

Zejna

Joković-Komić

SD1

28

70

befriedigend

Edina

Karić

SD1

17

42

nicht bestanden

Maida

Mujaković

SD1

25

65

ausreichend

Jasmina

Mujkić

SD1

44

98

sehr gut

Amira

Okić

SD1

34

81

gut

Zeljana

Pejić

SD1

34,5

81

gut

Alma

Selimović

SD1

22,5

61

ausreichend

Zehra

Selmanović

SD1

30

74

befriedigend

Stefan

Simić

SD1

28,5

67

ausreichend

Enida

Škrebo

SD1

35,5

84

gut

Darko

Tadić

SD1

32,5

78

befriedigend

Elma

Aščić

SD2

41,5

94

sehr gut

Dino

Hodžić

SD2

41,5

94

sehr gut

Aleksandar

Mirosavljević

SD2

30

70

befriedigend

Stefan

Mirosavljević

SD2

27

62

ausreichend

Rasim

Poljaković

SD2

0

 

nicht bestanden

Alena

Smajić

SD2

18,5

49

nicht bestanden

AKTUELNO

                                                                                               

goethe InstitutIspit za sticanje Goethe certifikata uspješno je održan 13.06.2014. O rezultatima ispita ćete biti  blagovremeno obavješteni.

 

DSC00130

 

DSC00126

Detaljnije informacije na stranici  www.goethe.de/BiH

 

AKTUELNO

                  

njegovateljica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U sklopu P.U. Centra za obrazovanje odraslih Gračanica, već duže vrijeme je aktuelna   ZDRAVSTVENA STRUČNA ŠKOLA, smjer Njegovatelj/ica starijih  i nemoćnih osoba.

 

AKTUELNO

 medicinska sestra home 13241.jpg.axd

U sklopu P.U.Centra za obrazovanje odraslih Gračanica otvorena je SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA smijer Medicinska sestra-tehničar

ZVANJA I ZANIMANJA

 programi za sticanje stručne spreme i programi prekvalifikacije 

 

Područje rada  EKONOMIJE, PRAVA I TRGOVINE

Obrazovni profili – stručno zvanje – zanimanje

EKONOMSKI TEHNIČAR – FINANSIJSKO-RAČUNOVODSTVENI SMJER – IV STEPEN

POSLOVNO – PRAVNI TEHNIČAR – IV STEPEN

KOMERCIJALNI SMJER

TRGOVAC – III STEPEN

 

Područje rada – TURIZAM I UGOSTITELJSTVO

Obrazovni profil – stručno zvanje – zanimanje

UGOSTITELJSKI TEHNIČAR – IV STEPEN

KONOBAR – III STEPEN

KUHAR – III STEPEN 

 

Područje rada – MAŠINSTVO – STROJARSTVO

Obrazovni profil – stručno zvanje – zanimanje

MAŠINSKI TEHNIČAR – IV STEPEN

BRAVAR – III STEPEN

ZAVARIVAČ – III STEPEN

AUTOMEHANIČAR – III STEPEN

LIMAR – III STEPEN

PLINSKI I VODOINSTALATER - III STEPEN 

 

Područje rada – SAOBRAĆAJ – PROMET

Obrazovni profil –stručno zvanje – zanimanje

TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA – IV STEPEN

VOZAČ MOTORNIH VOZILA – III STEPEN –DRŽAVNI ISPIT

RUKOVALAC GRAĐEVINSKIH  I PRETOVARNIH MAŠINA – III STEPEN 

 

Područje rada – GRAĐEVINARSTVO

Obrazovni profil – stručno zvanje – zanimanje

GRAĐEVINSKI TEHNIČAR – IV STEPEN

ZIDAR – FASADER – IZOLATER – III STEPEN

MOLER – FARBAR – III STEPEN

TESAR – KROVOPOKRIVAČ – III STEPEN

KERAMIČAR – TERACER – PODOPOLAGAČ – III STEPEN

 ARMIRAČ – BETONIRAC – III STEPEN 

 

Područje rada – ELEKTROTEHNIKA

Obrazovni profil – stručno zvanje – zanimanje

ELEKTROTEHNIČAR ENERGETIKE – IV STEPEN

ELEKTROENERGETIČAR – III STEPEN

ELEKTROMEHANIČAR – III STEPEN

ELEKTROINSTALATER – III STEPEN

ELEKTRIČAR – PHAR  VET PROGRAM – III STEPEN 

 

Područje rada – PREHRANA

Obrazovni profil – zanimanje

PEKAR – III STEPEN

MESAR – III STEPEN 

 

Područje rada – MEDICINA

Obrazovni profil – stručno zvanje – zanimanje

MEDICINSKASESTRA/TEHNIČAR – IV STEPEN – OPŠTI SMJER

NJEGOVATELJ/ICA STARIJIH I NEMOĆNIH OSOBA – III STEPEN 

 

 Programi usavršavanja za:

Područje rada – MAŠINSTVO – STROJARSTVO

Obrazovni profil – zanimanje

MAJSTOR BRAVAR – V STEPEN

MAJSTOR AUTOMEHANIČAR – V STEPEN

MAJSTOR ZAVARIVAČ – V STEPEN

MAJSTOR LIMAR – V STEPEN

MAJSTOR VODOINSTALATER – V STEPEN 

 

Područje rada – SAOBRAĆAJ –PROMET

Obrazovni profil – zanimanje

MAJSTOR VOZAČ TEŠKIH MOTORNIH VOZILA – V STEPEN

MAJSTOR AUTOLAKIRER – V STEPEN 

 

Područje rada – ELEKTROTEHNIKA

Obrazovni profil – zanimanje

ELEKTROENERGETIČAR – MAJSTOR ZA ELEKTROENERGETSKA POSTROJENJA – V STEPEN

ELEKTROENERGETIČAR – MAJSTOR ZA ELEKTROENERGETSKE MREŽE - VSTEPEN

ELEKTROINSTALATER – MAJSTOR ZA ELEKTRIČNE INSTALACIJE – V STEPEN 

 

Područje rada – GRAĐEVINARSTVO

Obrazovni profil- zanimanje

ZIDAR – POSLOVOĐA – V STEPEN

TESAR – POSLOVOĐA – V STEPEN

ARMIRAČ – POSLOVOĐA – V STEPEN

MAJSTOR KERAMIČAR – V STEPEN

MAJSTOR MOLER – V STEPEN 

 

Područje rada – UGOSTITELJSTVO

Obrazovni profil – zanimanje

KONOBAR – SPECIJALIST – V STEPEN

KUHAR – SPECIJALIST – V STEPEN 

 Programi stručnog osposobljavanja za zanimanje:

ZIDAR, TESAR,  IZOLATER,  KERAMIČAR,  ARMIRAČ,  MOLER

Kalendar

« Juli 2014 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
: